Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C4K
Відео 13Фото 8 |
Patriot Memory PVS416G360C4K |
|
Два XMP-профілю на вибір 4266 і 4400 МГц. Чипи Hynix D-die. Таймінги CL18-22-22-42. Потенціал для ручного розгону. Металеві радіатори.
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G300C6K | від 213 zł | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G320C6K | від 170 zł | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C7K | від 156 zł | 9 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K | від 162 zł | 14 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G373C7K | від 190 zł | 16 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G400C6K | від 393 zł | 5 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G440C9K | від 603 zł | 1 пропозиція |