Роликові ковзани Oxelo Freeskate MF900
Відео 7Фото 12 |
Oxelo Freeskate MF900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oxelo Freeskate MF900
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green 38 | 500 zł |
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green 36 | 500 zł |
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green 37 | 500 zł |
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green 40 | 500 zł |
Rolki freeskate Oxelo MF900 Hardboot Urban Green 45 | 500 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →