Намет Outwell Springwood 5
Фото 9 |
Outwell Springwood 5
4 -місний
16.6 кг
5 -місний 17.7 кг
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:17.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Outwell Springwood 5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OUTWELL Springwood 5SG Namiot KAMPANA Unisex Dorosły Szary Jeden rozmiar 1 | 3 422 zł |
Namiot turystyczny Outwell Springwood 5 | 2 357 zł |
Outwell Namiot tunelowy Springwood 5SG, 5-os., 3 sypialnie, niebieski | 2 395 zł |
Namiot 5-osobowy Outwell Springwood 5SG - blue | 3 199 zł |
Outwell Springwood 5sg Tent Złocisty 5 Places | 2 359 zł |
Модификації Outwell Springwood 5
Ціни на Outwell Springwood 5 |
---|---|---|---|---|
Outwell Springwood 4 | від 2 129 zł | 2 пропозиції | ||
Outwell Springwood 5 | від 2 357 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →