ДБЖ Orvaldi V2000+ sinus 2U LCD 2000 ВА (VOT2000+)
Фото 4 |
Orvaldi V2000+ sinus 2U LCD 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orvaldi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orvaldi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orvaldi V2000+ sinus 2U LCD 2000 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI | 1 448 zł |
Zasilacz awaryjny ORVALDI V2000+ sinus 2U LCD | 2 078 zł |
ORVALDI V2000+ sinus 2U LCD | 2 150 zł |
Zasilacz awaryjny ORVALDI V2000+ sinus 2U LCD | 1 468 zł |
Zasilacz awaryjny ORVALDI V2000+ sinus 2U LCD | 2 108 zł |
Модификації Orvaldi V2000+ sinus 2U LCD
Ціни на Orvaldi V2000+ sinus 2U LCD |
---|---|---|---|---|
Orvaldi V1100+ sinus 2U LCD 1100 ВА | від 1 130 zł | 7 пропозицій | ||
Orvaldi V2000+ sinus 2U LCD 2000 ВА | від 1 448 zł | 6 пропозицій | ||
Orvaldi V3000+ sinus 2U LCD 3000 ВА | від 2 525 zł | 5 пропозицій |