Побутовий датчик Orno OR-CR-254/W
Фото 7 |
Orno OR-CR-254/W білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-CR-254/W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czujnik ruchu Orno 360/180 stopni IP65 1200W biały 2 sensory OR-CR-254/W | 59 zł |
Hermetyczny Czujnik Ruchu Pir Led Dwa Sensory 180/360st 1200W IP65 Biały | 68 zł |
ORNO, Czujnik ruchu 360/180st. 2 sensory, IP65, 1200W, biały OR-CR-254/W | 70 zł |
Модификації Orno OR-CR-254/W
Ціни на Orno OR-CR-254/W |
---|---|---|---|---|
Orno OR-CR-254/W | від 68 zł | 3 пропозиції | ||
Orno OR-CR-254/B | від 69 zł | 1 пропозиція |