Корм для собак Orijen Puppy 2 кг
Orijen Puppy 2 kg 2 кг11.4 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orijen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orijen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orijen Puppy 2 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Orijen Puppy Whole Prey 2 kg 18020ORIJEN Oryginalna liofilizowana karma dla psów zapewnia odżywianie, bogata i różnorodna w surowe, całe składniki pochodzenia... щеzwierzęcego z kurczaka i indyka, dziko złowionych ryb i jajek bez klatek Amazon.plПоскаржитись | 106 zł |
ORIJEN Puppy 2 kgDRY DOG FOOD PUPPY Help your puppy thrive with the power of protein-rich recipes that provide peak nourishment. All puppies d... щеo best on a Biologically Appropriate diet rich in protein and fat from quality animal ingredients to support their development. ORIJEN® Puppy diet is packed with 85%1 quality animal ingredients like fresh or raw free-run2 chicken and turkey, and wild-caught or sustainably farmed fish. Packed with WholePrey animal ingredients like organs and bone, ORIJEN food is made with the most nutrient-dense, succulent parts of the prey to deliver the nutrition puppies need. The result is a diet for your canine companion that is beyond comparison. The first 5 ingredients are fresh or raw3 poultry and fish ingredients. 85%1 quality poultry and fish ingredients, providing a strong source of essential protein, vitamins, and minerals. Our authentic WholePrey diet features the most succulent parts of the prey like poultry or fish, organs and bone to mimic what your dogs ancestors consumed in the wild. Freeze-dried coated for a burst of raw flavour your dog instinctively craves. Proudly crafted in Canada with the worlds finest ingredients. Proshop.plПоскаржитись | 147 zł |
Orijen Puppy - sucha karma dla szczeniąt 2kg ORI12Orijen Puppy - sucha karma dla szczeniaków Orijen, jako karma Biologicznie Odpowiednia, stara się odwzorowywać jak najbardzie... щеj naturalną dietę psa, tak jak uczyniłaby to Matka Natura (nie inaczej jest w karmie Orijen Puppy ). Dlatego też karmy Orijen, bogate są w świeże, mięsne składniki, uzupełniane o owoce, warzywa i zioła. Właśnie dlatego w workach karmy znajdziemy aż 85% mięsa - bezkonkurencyjn Miskakarmy.plПоскаржитись | 108 zł |
Orijen Orijen Puppy 2 kg - sucha karma dla szczeniąt 2kg | 90 zł |
Orijen Puppy 2 kgOrijen oferuje naturalną suchą karmę dla psów. Orijen Puppy jest produkowana w Alberta przez niezależną firmę rodzinną ze świ... щеeżych kanadyjskich składników. Tak powstaje karma dla szczeniąt odpowiadająca pierwotnej diecie szczeniaka i psa w fazie wzrostu. Wszystkie użyte składniki mają jakość żywności. Karma sucha zawiera co najmniej 80% mięsa – ponieważ tylko karma oparta na mięsie zapewnia optymalne zdrowie i witalność psa. Niewielka ilość węglowodanów i niskoglikemiczn Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 119 zł |
Orijen, karma dla psów, Puppy, 2kgOrijen Puppy 2kg Biologicznie odpowiednia sucha karma dla szczeniąt, wszystkich ras. Podstawowe cechy produktu: Orijen Puppy... ще• Psy jako mięsożercy muszą mieć... EmpikПоскаржитись | 105 zł |
Модификації Orijen Puppy
Ціни на Orijen Puppy |
---|---|---|---|---|
Orijen Puppy 2 кг | від 90 zł | 6 пропозицій | ||
Orijen Puppy 11.4 кг | від 355 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 94 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо качки 18%, сухе м'ясо качки 17%, лівер качки, фрукти, трави, овочі, клас: холістик
від 102 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, оселедець, скумбрія, сардина, суміш трав, овочі, фрукти, клас: холістик
від 83 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 108 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 102 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 85% риба, крохмаль, хрящ, яйця, гарбуз, груша, ананас, чебрець, коріандр, клас: холістик
від 85 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 113 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: м'ясо лосося, оселедця, судака, щуки, сиги, камбали, горох, овочі, клас: холістик
від 100 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, сардинелла, скумбрія, ставрида, сардина, свинина, качка, клас: холістик
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: ягнятина, горох, сочевиця, печінка, рубець, яблука, трави, ягоди, клас: холістик
від 126 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, овочі, риба, клас: холістик
від 123 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: яловиче м'ясо, м'ясо дикого кабана, м'ясо ягняти, риба, яйця, клас: холістик