Змішувач Oltens Molle 34300100
Фото 11 |
Oltens Molle 34300100 |
|
Ручний душ з функцією PureFlow: можна видаляти вапняний наліт легким дотиком пальця. Завдяки покриттю DoubleChrome змішувач буде стійкий до забруднення і потемніння.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oltens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oltens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oltens Molle 34300100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria wannowa wolnostojąca Oltens Molle chrom 34300100 | 4 600 zł |
Bateria wannowo-prysznicowa wolnostojąca Oltens MOLLE 34300300 czarny mat | 3 680 zł |
Bateria wannowa wolnostojąca Oltens Molle czarny mat 34300300 | 6 400 zł |
Bateria wannowa wolnostojąca Oltens Molle złoty 34300800 | 6 400 zł |
Bateria wolnostojąca Oltens MOLLE 34300800 złota | 3 680 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →