Bateria wodociągowa Oltens Molle 34300100
Zdjęcia 11 |
Oltens Molle 34300100 |
|
Prysznic ręczny z funkcją PureFlow: kamień można usunąć lekkim dotknięciem palca. Dzięki powłoce DoubleChrome bateria będzie odporna na zabrudzenia i ciemnienie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oltens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oltens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oltens Molle 34300100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria wannowa wolnostojąca Oltens Molle chrom 34300100 | 4 600 zł |
Bateria wannowo-prysznicowa wolnostojąca Oltens MOLLE 34300300 czarny mat | 3 680 zł |
Bateria wannowa wolnostojąca Oltens Molle czarny mat 34300300 | 6 400 zł |
Bateria wannowa wolnostojąca Oltens Molle złoty 34300800 | 6 400 zł |
Bateria wolnostojąca Oltens MOLLE 34300800 złota | 3 680 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →