Зимова шина Nexen Winguard Sport 225/55 R16 99H
Відео 7Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Sport 225/55 R16 99H 225/55 R16 99 H 225/55 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Sport 225/55 R16 99H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Winguard Sport (225/55 R16 99H) 11434NXK | 471 zł |
Nexen Winguard Sport ( 225/55 R16 99H XL 4PR, RPB ) 11434NXK | 463 zł |
Nexen Winguard Sport ( 225/55 R16 99H XL 4PR, RPB ) | 486 zł |
Opony zimowe 225/55R16 99H Winguard Sport Nexen | 395 zł |
Nexen Winguard Sport (225/55 R16 99H) 11434NXKXX | 471 zł |
Nexen Winguard Sport ( 225/55 R16 99H XL 4PR, RPB ) 11434NXKXX | 481 zł |
Nexen Winguard Sport ( 225/55 R16 99H XL 4PR, RPB ) | 469 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Sport 225/55 R16 99H
Ціни на Nexen Winguard Sport 225/55 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Sport 225/55 R16 99H | від 395 zł | 7 пропозицій | ||
Nexen Winguard Sport 225/55 R16 99V | від 422 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →