Зимова шина Nexen Winguard Snow G WH2 205/60 R15 91H
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Snow G WH2 205/60 R15 91H 205/60 R15 91 H 205/60 R15 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Snow G WH2 205/60 R15 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Winguard SnowG WH2 (205/60 R15 91H) 15861NXK | 382 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 205/60 R15 91H 4PR ) 15861NXK | 409 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 205/60 R15 91H 4PR ) | 427 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Snow G WH2 205/60 R15 91H
Ціни на Nexen Winguard Snow G WH2 205/60 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G WH2 205/60 R15 91H | від 382 zł | 3 пропозиції | ||
Nexen Winguard Snow G WH2 205/60 R15 91T | від 340 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →