Зимова шина Nexen Winguard Snow G WH2 175/65 R14 82T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Snow G WH2 175/65 R14 82T 175/65 R14 82 T 175/65 R14 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Snow G WH2 175/65 R14 82T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 175/65 R14 82T 4PR ) 14199NXK | 265 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 (175/65 R14 82T) 14199NXK | 253 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 175/65 R14 82T 4PR ) | 269 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Snow G WH2 175/65 R14 82T
Ціни на Nexen Winguard Snow G WH2 175/65 R14 82T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G WH2 175/65 R14 82T | від 253 zł | 3 пропозиції | ||
Nexen Winguard Snow G WH2 175/65 R14 86T | від 283 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →