Зимова шина Nexen Winguard Ice 215/65 R16 98Q
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Ice 215/65 R16 98Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Ice 215/65 R16 98Q
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Winguard Ice (215/65 R16 98Q) 13303NXK | 873 zł |
Nexen Winguard Ice ( 215/65 R16 98Q 4PR, Nordic compound, SUV ) | 877 zł |
Roadstone Winguard Ice (215/65 R16 98Q) 13079 | 827 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →