Літня шина Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 94V
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 94V
Ціни на Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98V | від 493 zł | 8 пропозицій | ||
Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98W | від 433 zł | 7 пропозицій | ||
Nexen N`Fera SU1 225/50 R17 98Y | від 412 zł | 4 пропозиції |