Літня шина Nexen N`Fera SU1 215/55 R17 98W
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera SU1 215/55 R17 98W 215/55 R17 94 V 215/55 R17 98 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera SU1 215/55 R17 98W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N Fera SU1 (215/55 R17 98W) 12353NXK | 485 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 215/55 ZR17 98W XL 4PR RPB ) 12353NXK | 492 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 215/55 ZR17 98W XL 4PR RPB ) | 498 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera SU1 215/55 R17 98W
Ціни на Nexen N`Fera SU1 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera SU1 215/55 R17 94V | від 399 zł | 14 пропозицій | ||
Nexen N`Fera SU1 215/55 R17 98W | від 485 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →