Сокира NEO 27-032 597 мм 1.2 кг
Фото 3 |
NEO 27-032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 27-032 597 мм 1.2 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Siekiera 1200g obuch 850g trzonek włókno 235 27-032 | 103 zł |
Neo Siekiera uniwersalna z tworzywa sztucznego 0,85kg 60cm (27-032) | 102 zł |
NEO Siekiera 1200g, obuch 850g, trzonek włókno 23.5' 27-032 | 100 zł |
Siekiera 1200g, obuch 850g, trzonek włókno 23.5" | 105 zł |
Siekiera 1200g obuch 850g trzonek włókno 235 27-032 | 108 zł |
Модификації NEO 27-032
Ціни на NEO 27-032 |
---|---|---|---|---|
NEO 27-030 355 мм 0.7 кг | від 59 zł | 3 пропозиції | ||
NEO 27-031 445 мм 1 кг | від 71 zł | 3 пропозиції | ||
NEO 27-032 597 мм 1.2 кг | від 100 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →