Офісний стіл NATEC Holm 510 RGB
Відео 1Фото 18 |
NATEC Holm 510 RGB |
|
Полиці для колонок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NATEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NATEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NATEC Holm 510 RGB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Genesis Holm 510 RGB KG-F-GNS-022Nowoczesne biurko gamingowe od Genesis to idealny produkt, który pozwoli w wygodny sposób zaaranżować przestrzeń dla gracza.... щеHolm 510 RGB zapewnia dużą powierzchnię użytkową oraz dedykowane uchwyty, dzięki czemu znajdziesz miejsce na niezbędne akcesoria i sprzęt, który chcesz mieć pod ręką. Całość dopełnia niebywałe podświetlenie RGB, które dodaje stanowisku prawdziwie oryginalnego charakteru. NIEOGRANICZONA PRZESTRZEŃ Wysokiej jakości blat o 160 cm długości i 75 cm szerokości gwarantuje, że zmieścisz na nim potrzebne sprzęty i ponadto nie ograniczysz swoich ruchów w trakcie gry. Uniwersalne i efektowne karbonowe wykończenie sprawia, że biurko jest idealnym dodatkiem w każdym pomieszczeniu. Postaw na wygodę w nowoczesnym wydaniu z Holm 510 RGB! ZWYCIĘSKI STYL Stań do walki w towarzystwie zjawiskowego podświetlenia RGB. Do biurka dołączono pilot, który umożliwia sterowanie licznymi trybami i efektami, co pozwala na dostosowanie stanowiska do swoich preferencji. Zadbaj o atmosferę, która pozwoli Ci przenieść się na pole bitwy i wygrywaj w niepowtarzalnym stylu! WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA Holm 510 RGB to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających i zaangażowanych zawodników. Mocna metalowa konstrukcja zapewnia trwałość, która doda Ci pewności podczas wyczerpujących rozgrywek. MISTRZOWSKA ORGANIZACJA Biurko Genesis Holm 510 zostało zaprojektowane aby zapewnić graczom organizację na najwyższym poziomie. Biurko wzbogacono o dedykowane zdejmowalne półki i uchwyty, umożliwiające zamontowanie w wybranym miejscu. O zaoszczędzenie miejsca na blacie zadbają półki na głośniki i uchwyty na słuchawki oraz kubek. Bezpieczeństwo zapewni organizer na okablowanie, który pomieści wszystkie potrzebne przewody i przechowa je w jednym miejscu. FUNKCJONALNOŚĆ I WYGODA Od teraz możesz mieć swój telefon zawsze pod ręką i dodatkowo zapewnić mu energię potrzebną do pracy. Ładowarka indukcyjna umieszczona na blacie bezproblemowo naładuje urządzenie mobilne. Na powierzchni blatu znajduje się także hub z trzema portami USB oraz przepustami na kable, który pozwoli na podłączenie niezbędnych akcesoriów. Komputronik.plПоскаржитись | 1 049 zł |
Genesis Holm 510 RGB 160cm CzarnyBiurko narożne:nie;Ele OleOle.plПоскаржитись | 769 zł |
Biurko do gabinetu gamingowe czarne 160 cm Genesis Holm 510 Rgb z przepustGenesis biurko gamingowe HOLM 510 RGB NIEOGRANICZONA PRZESTRZEŃ Blat biurka posiada 160 cm długości i 75 cm szerokości. Jego... щеwymiary gwarantują ogromną powie... EmpikПоскаржитись | 864 zł |
Genesis Holm 510 RGB 160cm CzarnyBiurko narożne:nie;Ele RTV Euro AGDПоскаржитись | 839 zł |
Biurko GENESIS HOLM 510 RGB 160X75 NDS-1732 | 960 zł |
Серія NATEC Genesis
від 810 zł
для персоналу, сидіння: 49.5x52 см, спинка: 58 см, сітка, механізм: multiblock, регулювання: нахилу, висоти, глибини, жорсткості
від 769 zł
ігровий (геймерський), 1600x750x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 159 zł
міський, тактичні / полювання / риболовля, 28 л, для ноутбука, кишені: верхній, передній, нижній, 45x30x19.5 см, вага 1300 г
від 879 zł
геймерське, сидіння: 56.5x52 см, тканина, спинка: 84.5 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 519 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 199 zł
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, бічні, 51x34.5x20 см, вага 1401 г
від 669 zł
геймерське, сидіння: 54x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 429 zł
ігровий (геймерський), 1130x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 429 zł
геймерське, сидіння: 54x53 см, тканина, шкірзам, спинка: 70 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 629 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 569 zł
геймерське, сидіння: 46x49 см, тканина, шкірзам, спинка: 80 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 579 zł
геймерське, сидіння: 52x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 618 zł
для персоналу, сидіння: 48x49 см, тканина, спинка: 58 см, сітка, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 810 zł
геймерське, сидіння: 38.5x62 см, шкірзам, спинка: 83.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 749 zł
геймерське, сидіння: 38.5x50 см, шкірзам, спинка: 83.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 909 zł
геймерське, сидіння: 41x51 см, шкірзам, спинка: 86.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 729 zł
геймерське, сидіння: тканина, спинка: тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 687 zł
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 736 zł
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 892 zł
ігровий (геймерський), 1400x600x740 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 899 zł
ігровий (геймерський), 1450x850x740 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1200 мм, 1xUSB A, 1хUSB type C, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 799 zł
ігровий (геймерський), 1400x660x750 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 582 zł
ігровий (геймерський), 1600x1000x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 799 zł
ігровий (геймерський), 1440x700x750 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 744 zł
ігровий (геймерський), 1290x680x785 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 999 zł
ігровий (геймерський), 1600x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів
від 1 069 zł
ігровий (геймерський), 1400x600x740 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1220 мм, 1хUSB type C, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 751 zł
ігровий (геймерський), 1400x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1190 мм, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 853 zł
ігровий (геймерський), 1300x700x760 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, тримач навушників, підстаканник
від 589 zł
ігровий (геймерський), 1400x680x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1170 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 897 zł
ігровий (геймерський), 1400x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1170 мм, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник