Офісний стіл NATEC Holm 200 RGB
Відео 1Фото 14 |
NATEC Holm 200 RGB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NATEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NATEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NATEC Holm 200 RGB
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GENESIS Biurko dla graczy GENESIS Holm 200 RGB CzarnyTwój cały gamingowy świat w zasięgu ręki! Biurko Genesis Holm 200 RGB pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe miejsce dla wszystkich ak... щеcesoriów, które potrzebujesz do wygrania kolejnej walki, a za sprawą wbudowanego podświetlenia dokonasz tego w całkowicie gamingowej atmosferze!Korz MediaMarkt.plПоскаржитись | 429 zł |
Genesis Holm 200 RGB Biurka gamingowe | 598 zł |
Natec Biurko dla gracza gamingowe Genesis Holm 200 podświetlenie RGB MBNATRozświetlone stanowisko gracza
Twój cały gamingowy świat w zasięgu ręki! Biurko Genesis Holm 200 RGB pozwoli Ci stworzy... щеć wyjątkowe miejsce dla wszystkich akcesoriów, które potrzebujesz do wygrania kolejnej walki, a za sprawą wbudowanego podświetlenia dokonasz tego w całkowicie gamingowej atmosferze!
Solidny partner w boju
Genesis Holm 200 RGB zapewni Ci odpowiednie warunki do stoczenia niejednej batalii. Mocne nogi i wytrzymała konstrukcja dają stabilność. Blat, wykonany z ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 443 zł |
Genesis Holm 200 RGB KG-BIU-GNS-001Biurko dla zaawansowanychg Komputronik.plПоскаржитись | 429 zł |
Biurko GENESIS Holm 200 RGBTwój cały gamingowy świat w zasięgu ręki! Biurko Genesis Holm 200 RGB pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe miejsce dla wszystkich ak... щеcesoriów, które potrzebujesz do wygrania kolejnej walki, a za sprawą wbudowanego podświetlenia dokonasz tego w całkowicie gamingowej atmosferze! Electro.plПоскаржитись | 429 zł |
ще 8 пропозицій
Серія NATEC Genesis
від 810 zł
для персоналу, сидіння: 49.5x52 см, спинка: 58 см, сітка, механізм: multiblock, регулювання: нахилу, висоти, глибини, жорсткості
від 769 zł
ігровий (геймерський), 1600x750x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 879 zł
геймерське, сидіння: 56.5x52 см, тканина, спинка: 84.5 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 519 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 150 zł
міський, тактичні / полювання / риболовля, 28 л, для ноутбука, кишені: верхній, передній, нижній, 45x30x19.5 см, вага 1300 г
від 639 zł
геймерське, сидіння: 54x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 429 zł
ігровий (геймерський), 1130x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 199 zł
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, бічні, 51x34.5x20 см, вага 1401 г
від 429 zł
геймерське, сидіння: 54x53 см, тканина, шкірзам, спинка: 70 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 629 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 569 zł
геймерське, сидіння: 46x49 см, тканина, шкірзам, спинка: 80 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 579 zł
геймерське, сидіння: 52x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 618 zł
для персоналу, сидіння: 48x49 см, тканина, спинка: 58 см, сітка, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 909 zł
геймерське, сидіння: 41x51 см, шкірзам, спинка: 86.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 729 zł
геймерське, сидіння: тканина, спинка: тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 687 zł
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 736 zł
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 720 zł
геймерське, сидіння: 38x51 см, тканина, шкірзам, спинка: 81 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 810 zł
геймерське, сидіння: 38.5x62 см, шкірзам, спинка: 83.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 455 zł
ігровий (геймерський), 1000x600x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 499 zł
ігровий (геймерський), 1100x590x730 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 397 zł
ігровий (геймерський), 1000x600x750 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, тримач навушників, підстаканник
від 375 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB A 2.0, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 450 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x740 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 370 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x730 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 419 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x730 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 169 zł
ігровий (геймерський), 1000x500x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів
від 469 zł
ігровий (геймерський), 1000x600x750 мм, регулювання висоти немає, тримач навушників, підстаканник
від 663 zł
ігровий (геймерський), 1600x750x700 мм, регулювання висоти ручне, макс. 800 мм, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 574 zł
ігровий (геймерський), 1135x645x760 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 1 439 zł
ігровий (геймерський), 1224x605x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1150 мм, 2xUSB A 3.0, 1хUSB Type C 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування