Офісний стіл NATEC Holm 300 RGB
Відео 1Фото 14 |
NATEC Holm 300 RGB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NATEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NATEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NATEC Holm 300 RGB
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Genesis Holm 300 Biurka gamingowe | 761 zł |
Natec Biurko dla gracza gamingowe Genesis Holm 300 podświetlenie RGB MBNATWierny towarzysz na lata
Niezależnie jak zaciętą walkę będziesz właśnie prowadził Genesis Holm 300 RGB sprawdzi się jako... щеniezawodny kompan! Stabilne, mocne nogi i wytrzymała konstrukcja oraz spora powierzchnia użytkowa tworzą komfortowe warunki do wielogodzinnych potyczek. Duży blat wykonany jest z wysokiej jakości trwałej płyty MDF pokrytej ochronną karbonową okleiną, wyróżniającą Genesis Holm 300 RGB spośród typowych biurek dostępnych na rynku. Specjalnie dla miłośników ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 591 zł |
Genesis Holm 300 RGB KG-F-GNS-013Profesjonalne biurkodla wytrawnego gracza Genesis Holm 300 RGB to wyjątkowe biurko, dzięki któremu wszystkie potrzebne akceso... щеria będziesz miał zawsze pod ręką w czasie kolejnej długiej batalii, a za sprawą wbudowanego podświetlenia stworzysz wyjątkowe stanowisko prawdziwego gracza! wierny towarzyszna lata Niezależnie jak zaciętą walkę będziesz właśnie prowadził Genesis Holm 300 RGB sprawdzi się jako niezawodny kompan! Stabilne, mocne nogi i wytrzymała konstrukcja oraz spora powierzchnia użytkowa tworzą komfortowe warunki do wielogodzinnych potyczek. Duży blat wykonany jest z wysokiej jakości trwałej płyty MDF pokrytej ochronną karbonową okleiną, wyróżniającą Genesis Holm 300 RGB spośród typowych biurek dostępnych na rynku. Specjalnie dla miłośników podkładek w wymiarze maxi, zadbano, aby te największe podkładki bez problemu mieściły się na biurku. ergonomiczneroz Komputronik.plПоскаржитись | 599 zł |
Biurko GENESIS Holm 300Genesis Holm 300 RGB to wyjątkowe biurko, dzięki któremu wszystkie potrzebne akcesoria będziesz miał zawsze pod ręką w czasie... щеkolejnej długiej batalii, a za sprawą wbudowanego podświetlenia stworzysz wyjątkowe stanowisko prawdziwego gracza! Electro.plПоскаржитись | 519 zł |
Biurko GENESIS Holm 300Genesis Holm 300 RGB to wyjątkowe biurko, dzięki któremu wszystkie potrzebne akcesoria będziesz miał zawsze pod ręką w czasie... щеkolejnej długiej batalii, a za sprawą wbudowanego podświetlenia stworzysz wyjątkowe stanowisko prawdziwego gracza!... Avans.plПоскаржитись | 519 zł |
ще 5 пропозицій
Серія NATEC Genesis
від 810 zł
для персоналу, сидіння: 49.5x52 см, спинка: 58 см, сітка, механізм: multiblock, регулювання: нахилу, висоти, глибини, жорсткості
від 769 zł
ігровий (геймерський), 1600x750x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 879 zł
геймерське, сидіння: 56.5x52 см, тканина, спинка: 84.5 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 519 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 150 zł
міський, тактичні / полювання / риболовля, 28 л, для ноутбука, кишені: верхній, передній, нижній, 45x30x19.5 см, вага 1300 г
від 639 zł
геймерське, сидіння: 54x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 429 zł
ігровий (геймерський), 1130x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник
від 199 zł
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, бічні, 51x34.5x20 см, вага 1401 г
від 429 zł
геймерське, сидіння: 54x53 см, тканина, шкірзам, спинка: 70 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 629 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 569 zł
геймерське, сидіння: 46x49 см, тканина, шкірзам, спинка: 80 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 579 zł
геймерське, сидіння: 52x49 см, тканина, спинка: 83 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 618 zł
для персоналу, сидіння: 48x49 см, тканина, спинка: 58 см, сітка, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 909 zł
геймерське, сидіння: 41x51 см, шкірзам, спинка: 86.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 729 zł
геймерське, сидіння: тканина, спинка: тканина, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 687 zł
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 736 zł
геймерське, сидіння: 53x49.5 см, тканина, спинка: 82 см, тканина, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
від 720 zł
геймерське, сидіння: 38x51 см, тканина, шкірзам, спинка: 81 см, тканина, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: висоти, жорсткості
від 810 zł
геймерське, сидіння: 38.5x62 см, шкірзам, спинка: 83.5 см, шкірзам, механізм: хитання, регулювання: нахилу, висоти, жорсткості
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 629 zł
ігровий (геймерський), 1200x600x750 мм, регулювання висоти немає, 3xUSB 3.0, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 579 zł
ігровий (геймерський), 1190x620x750 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 480 zł
ігровий (геймерський), 1200x640x770 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 577 zł
ігровий (геймерський), 1400x600x750 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 574 zł
ігровий (геймерський), 1135x645x760 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 329 zł
ігровий (геймерський), 1400x660x760 мм, регулювання висоти немає, кабель-менеджмент, отвір для кабелів, тримач навушників, утримувач геймпада, підстаканник
від 369 zł
ігровий (геймерський), 1200x720x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 469 zł
ігровий (геймерський), 1000x600x750 мм, регулювання висоти немає, тримач навушників, підстаканник
від 646 zł
ігровий (геймерський), 1160x760x750 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, тримач навушників, підстаканник
від 599 zł
ігровий (геймерський), 1000x600x720 мм, регулювання висоти електромотор, макс. 1180 мм, отвір для кабелів, тримач навушників
від 459 zł
ігровий (геймерський), 1175x660x745 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів
від 540 zł
ігровий (геймерський), 1000x600x740 мм, регулювання висоти немає, отвір для кабелів, RGB-підсвічування, тримач навушників, підстаканник