SSD Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8 1 ТБ
Відео 3Фото 6 |
Mushkin MKNSSDVT1TB-D8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mushkin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mushkin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8
Ціни на Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8 |
---|---|---|---|---|
Mushkin Vortex MKNSSDVT512GB-D8 512 ГБ | від 298 zł | 3 пропозиції | ||
Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8 1 ТБ | від 548 zł | 2 пропозиції | ||
Mushkin Vortex MKNSSDVT2TB-D8 2 ТБ | від 876 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →