SSD Mushkin Vortex MKNSSDVT512GB-D8 512 ГБ
Відео 3Фото 6 |
Mushkin MKNSSDVT512GB-D8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mushkin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mushkin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mushkin Vortex MKNSSDVT512GB-D8 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SSD 512GB 6750/2635 Vortex M2 MSK PCIe MKNSSDVT512GB-D8 | 378 zł |
Mushkin Redline VORTEX - SSD - 512 GB - PCIe 4.0 x4 (NVMe) | 298 zł |
Dysk SSD Mushkin Vortex 512GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (MKNSSDVT512GB-D | 306 zł |
Відеоогляди
Модификації Mushkin Vortex MKNSSDVT512GB-D8
Ціни на Mushkin Vortex MKNSSDVT512GB-D8 |
---|---|---|---|---|
Mushkin Vortex MKNSSDVT512GB-D8 512 ГБ | від 298 zł | 3 пропозиції | ||
Mushkin Vortex MKNSSDVT1TB-D8 1 ТБ | від 548 zł | 3 пропозиції | ||
Mushkin Vortex MKNSSDVT2TB-D8 2 ТБ | від 871 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →