Блендер MPM MBL-11 нержавіюча сталь
Фото 3 |
MPM MBL-11 турборежимбагато насадок |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM MBL-11 нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM MBL-11 Blender ręczny zestaw Pojemnik 1750ml z Nożem ze Stali Nierdzew | 189 zł |
MPM Blender MPM MBL-11 Czarny | 369 zł |
MPM Blender ręczny z zestawem MBL-11 HKMPMBRMBL11000 | 204 zł |
Blender MPM MBL-11 | 300 zł |
MPM Blender ręczny z zestawem MBL-11 37101 | 213 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →