Mikser MPM MBL-11 stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
MPM MBL-11 tryb turbowiele końcówek |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MBL-11 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM MBL-11 Blender ręczny zestaw Pojemnik 1750ml z Nożem ze Stali Nierdzew | 189 zł |
MPM Blender MPM MBL-11 Czarny | 369 zł |
MPM Blender ręczny z zestawem MBL-11 HKMPMBRMBL11000 | 204 zł |
Blender MPM MBL-11 | 300 zł |
MPM Blender ręczny z zestawem MBL-11 37101 | 213 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →