Конвектор Mill PA 1000L WIFI3 1 кВт
Відео 1Фото 3 |
Mill PA 1000L WIFI3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mill PA 1000L WIFI3 1 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grzejnik Mill PA1000LWIFI3 konwektorowy 1000 W | 949 zł |
Stalowy panel grzewczy Wifi + Bluetooth + wyświetlacz LED MILL PA1000LWIFI | 909 zł |
Grzejnik Mill PA1000LWIFI3B konwektorowy 1000 W | 844 zł |
Відеоогляди
Модификації Mill PA 1000L WIFI3
Ціни на Mill PA 1000L WIFI3 |
---|---|---|---|---|
Mill PA 600 WIFI3 0.6 кВт | від 506 zł | 11 пропозицій | ||
Mill PA 800 WIFI3 0.8 кВт | від 543 zł | 3 пропозиції | ||
Mill PA 900 WIFI3 0.9 кВт | від 779 zł | 2 пропозиції | ||
Mill PA 1000L WIFI3 1 кВт | від 844 zł | 5 пропозицій | ||
Mill PA 1200 WIFI3 1.2 кВт | від 647 zł | 11 пропозицій | ||
Mill PA 1500 WIFI3 1.5 кВт | від 872 zł | 5 пропозицій | ||
Mill PA 2000 WIFI3 2 кВт | від 1 169 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →