Масляний обігрівач Mill OIL 1500 WIFI3 7 секц 1.5 кВт
Фото 3 |
Mill OIL 1500 WIFI3 7 секц 1.5 кВт 9 секц 2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mill OIL 1500 WIFI3 7 секц 1.5 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mill Norweski grzejnik oleju Mill Gentle AIR OIL1500WIFI3 1500W ogrzewa po | 1 122 zł |
Grzejnik Mill OIL1500WIFI3 olejowy 1500 W | 911 zł |
Grzejnik olejowy Mill OIL1500W | 850 zł |
Grzejnik olejowy olejak z wifi MILL OIL1500WIFI3 (kolor inny) | 871 zł |
Grzejnik olejowy Mill OIL1500W | 1 528 zł |
Модификації Mill OIL 1500 WIFI3
Ціни на Mill OIL 1500 WIFI3 |
---|---|---|---|---|
Mill OIL 1500 WIFI3 7 секц 1.5 кВт | від 850 zł | 5 пропозицій | ||
Mill OIL 2000 WIFI3 9 секц 2 кВт | від 933 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →