Ціни на Mill OIL 1500 WIFI3 7 секц 1.5 кВт
Фото 3 | від 850 до 1 122 zł Тип: масляний радіатор; Управління: поворотний перемикач; Джерело живлення: електромережа; Максимальна потужність: 1500; Площа обігріву (м²): 15; Кількість секцій: 7; термостат; регулювання температури; таймер відключення; Режимів нагрівання: Режимів потужності: 3; Режимів нагрівання (кВт): 0.6 / 0.9 / 1.5 |
7 секц 1.5 кВт 9 секц 2 кВт |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mill Norweski grzejnik oleju Mill Gentle AIR OIL1500WIFI3 1500W ogrzewa po | 1 122 zł |
Grzejnik Mill OIL1500WIFI3 olejowy 1500 W | 911 zł |
Grzejnik olejowy Mill OIL1500W | 850 zł |
Grzejnik olejowy Mill OIL1500WIFI3 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 869 zł |
Grzejnik olejowy olejak z wifi MILL OIL1500WIFI3 (kolor inny) | 871 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!