Комутатор MikroTik CRS309-1G-8S+IN
Відео 3Фото 6 |
MikroTik CRS309-1G-8S+IN |
|
Можливість харчування комутатора по PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS309-1G-8S+IN
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik CRS309-1G-8S Zarządzane Gigabit Ethernet 10/100/1000 Połączenie E | 1 109 zł |
Mikrotik Przełącznik 8xSFP+ 1xGbE CRS309-1G-8S+IN NUMKKSS8P00003A | 1 129 zł |
Mikrotik Przełącznik 8xSFP+ 1xGbE CRS309-1G-8S+IN 74204 | 1 129 zł |
Mikrotik CRS309-1G-8S+ switch zarządzalny Gigabit CRS309-1G-8S+IN | 1 184 zł |
Mikrotik Przełącznik 8xSFP+ 1xGbE CRS309-1G-8S+IN 74204 | 1 129 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →