Комутатор MikroTik CRS112-8P-4S-IN
Відео 2Фото 2 |
MikroTik CRS112-8P-4S-IN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS112-8P-4S-IN
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik Przełącznik sieciowy CRS112-8P-4S-IN Gigabit Ethernet 10/100/1000 | 963 zł |
MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN | 959 zł |
Mikrotik Przełącznik 8xGbE 4 xSFP PoE CRS112-8P-4S-IN NUMKKSS8PPOE00A | 885 zł |
MikroTik CRS112-8P-4S-IN NET-WRPZ-MTK-021 | 789 zł |
Switch MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN | 799 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →