Switch MikroTik CRS112-8P-4S-IN
Wideo 2Zdjęcia 2 |
MikroTik CRS112-8P-4S-IN |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik CRS112-8P-4S-IN
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik Przełącznik sieciowy CRS112-8P-4S-IN Gigabit Ethernet 10/100/1000 | 963 zł |
Mikrotik Przełącznik 8xGbE 4 xSFP PoE CRS112-8P-4S-IN NUMKKSS8PPOE00A | 885 zł |
MikroTik CRS112-8P-4S-IN NET-WRPZ-MTK-021 | 789 zł |
Switch MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN | 799 zł |
Mikrotik Przełącznik 8xGbE 4 xSFP PoE CRS112-8P-4S-IN 74205 | 885 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →