Switch MikroTik CRS106-1C-5S
Zdjęcia 7 |
MikroTik CRS106-1C-5S |
|
Zasilanie PoE do przełącznika.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik CRS106-1C-5S
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik - CRS106-1C-5S - CRS106-1C-5S CRS106-1C-5S | 240 zł |
Mikrotik Przełącznik 5xSFP 1xCOMBO CRS106-1C-5S NUMKKSS5P00001A | 244 zł |
Switch MIKROTIK CRS106-1C-5S | 234 zł |
Mikrotik Przełącznik 5xSFP 1xCOMBO CRS106-1C-5S 74198 | 244 zł |
Switch MIKROTIK CRS106-1C-5S | 234 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →