Комутатор MikroTik CRS106-1C-5S
Фото 7 |
MikroTik CRS106-1C-5S |
|
Можливість живлення комутатора по PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS106-1C-5S
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik - CRS106-1C-5S - CRS106-1C-5S CRS106-1C-5S | 222 zł |
Mikrotik Przełącznik 5xSFP 1xCOMBO CRS106-1C-5S NUMKKSS5P00001A | 244 zł |
Switch MIKROTIK CRS106-1C-5S | 234 zł |
Mikrotik Przełącznik 5xSFP 1xCOMBO CRS106-1C-5S 74198 | 244 zł |
Switch MIKROTIK CRS106-1C-5S | 234 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →