Літня шина Michelin Primacy 4 215/55 R17 94V
Відео 6Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 215/55 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 215/55 R17 94V
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 ( 215/55 R17 94V ) 481619 | 899 zł |
Michelin Primacy 4 (215/55 R17 94V) 481619 | 898 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/55 R17 94V ) | 790 zł |
Opona Michelin 215/55R17 PRIMACY 4 94V S1 FR - opony letnie 37425 | 692 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/55 R17 94V ) 374250 | 784 zł |
Michelin Primacy 4 (215/55 R17 94V) 374250 | 768 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/55 R17 94V ) | 927 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 215/55 R17 94V
Ціни на Michelin Primacy 4 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 215/55 R17 94V | від 692 zł | 7 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 215/55 R17 94V Audi | від 665 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 215/55 R17 94V Seal | від 935 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 215/55 R17 98W | від 783 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →