Літня шина Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V
Відео 7Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V
Ціни на Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H | від 435 zł | 9 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91W BMW/Mini | від 462 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H | від 532 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V | від 572 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V Volvo | від 587 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →