Літня шина Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W
Ціни на Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91H Run Flat | від 574 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V | від 500 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V Run Flat | від 567 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W Run Flat | від 496 zł | 4 пропозиції |