Літня шина Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y
Відео 7Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y
Ціни на Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 88Y | від 617 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y BMW/Mini | від 549 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Super Sport 225/40 R18 92Y Hyundai | від 586 zł | 4 пропозиції |