Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 335/25 R22 105Y
Відео 17Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 335/25 R22 105Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 335/25 R22 105Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4S (335/25 R22 105Y) 261868 | 1 961 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 335/25 ZR22 (105Y) XL ) 261868 | 1 970 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 335/25 ZR22 (105Y) XL ) | 1 993 zł |
Opona Michelin 335/25R22 PILOT SPORT 4 S 105Y XL FR - opony letnie 261868 | 1 749 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →