Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R22 107Y Porsche
Відео 17Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R22 107Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R22 107Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4S (315/30 R22 107Y) 744654 | 2 259 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 315/30 ZR22 (107Y) XL N0 ) | 2 207 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 315/30 ZR22 (107Y) XL N0 ) 744654 | 2 177 zł |
Opona Michelin 315/30R22 PILOT SPORT 4 S 107Y XL N0 - opony letnie 744654 | 1 913 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R22 107Y Porsche
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R22 107Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R22 107Y | від 1 922 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R22 107Y BMW/Mini | від 1 985 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 315/30 R22 107Y Porsche | від 1 913 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →