Літня шина Michelin Pilot Sport 4 285/45 R20 112Y
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 285/45 R20 112Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 285/45 R20 112Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 285/45 R20 112Y XL ) 817348 | 1 310 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV (285/45 R20 112Y) 817348 | 1 320 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 285/45 R20 112Y XL ) | 1 328 zł |
Opona Michelin 285/45R20 PILOT SPORT 4 SUV 112Y XL - opony terenowe 817348 | 1 193 zł |
Opona letnia MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV 285/45R20 112Y XL | 1 240 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →