Літня шина Bridgestone Dueler H/P Sport 285/45 R20 112Y
Відео 4Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Dueler H/P Sport 285/45 R20 112Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Dueler H/P Sport 285/45 R20 112Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Bridgestone 285/45R20 DUELER H/P SPORT 112 Y XL AO - opony terenowe | 989 zł |
Bridgestone Dueler H/P Sport ( 285/45 R20 112Y XL AO ) 7298 | 1 094 zł |
Bridgestone Dueler H/P Sport (285/45 R20 112Y) 7298 | 1 084 zł |
Bridgestone Dueler H/P Sport ( 285/45 R20 112Y XL AO ) | 1 103 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →