Літня шина Michelin Pilot Sport 4 275/45 R20 110V Volvo
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 275/45 R20 110V Volvo 275/45 R20 110 V Volvo 275/45 R20 110 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 275/45 R20 110V Volvo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV (275/45 R20 110V) 683181 | 1 282 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 275/45 R20 110V XL VOL ) 683181 | 1 231 zł |
Opona Michelin 275/45R20 Pilot Sport 4 SUV 110V - opony terenowe 683181 | 1 059 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 275/45 R20 110V XL VOL ) | 1 243 zł |
Opona letnia MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV 275/45R20 110V XL VOL | 1 124 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 275/45 R20 110V Volvo
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 275/45 R20 110V Volvo |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 275/45 R20 110V Volvo | від 1 059 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 275/45 R20 110Y | від 1 079 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →