Літня шина Michelin Pilot Sport 4 255/50 R20 109Y
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R20 109Y 255/50 R20 109 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 255/50 R20 109Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV (255/50 R20 109Y) 579370 | 1 117 zł |
Opona Michelin 255/50R20 PILOT SPORT 4 SUV 109Y - opony terenowe 57937 | 1 072 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/50 R20 109Y XL ) | 954 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/50 R20 109Y XL ) 579370 | 943 zł |
Opona letnia MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV 255/50R20 109Y XL | 1 164 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 255/50 R20 109Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 255/50 R20 109Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 255/50 R20 109Y | від 943 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →