Мотошина Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W
Відео 2Фото 8 |
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W
Ціни на Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W | від 586 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 180/55 R17 73W | від 799 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/50 R17 73W | від 1 158 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 R17 75W | від 779 zł | 5 пропозицій |