Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W
Ceny na Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R18 59W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 4 GT 120/70 R17 58W | od 586 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 180/55 R17 73W | od 799 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/50 R17 73W | od 1 160 zł | 2 oferty | ||
Michelin Pilot Road 4 GT 190/55 R17 75W | od 779 zł | 5 oferty |