Всесезонна шина Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104H Volvo
Відео 23Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104H Volvo 255/45 R19 104 H Volvo 255/45 R19 104 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104H Volvo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Michelin 255/45R19 Crossclimate 2 SUV XL VOL 104H - opony terenowe 4 | 923 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV (255/45 R19 104H) 459774 | 1 028 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 255/45 R19 104H XL, VOL ) 459774 | 994 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 255/45 R19 104H XL, VOL ) | 1 048 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104H Volvo
Ціни на Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104H Volvo |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104H Volvo | від 923 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104V | від 957 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →