Всесезонна шина Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104V
Відео 23Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104V 255/45 R19 104 H Volvo 255/45 R19 104 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
255/45VR19 MICHELIN TL Crossclimate 2 Xl 104V S7419316 | 1 096 zł |
Michelin CrossClimate 2 ( 255/45 R19 104V XL ) 776182 | 1 074 zł |
Michelin CrossClimate 2 (255/45 R19 104V) 776182 | 1 161 zł |
Michelin CrossClimate 2 ( 255/45 R19 104V XL ) | 1 115 zł |
Opona Michelin 255/45R19 CrossClimate 2 104V - opony terenowe 776182 | 957 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104V
Ціни на Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104V |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104H Volvo | від 923 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin CrossClimate 2 255/45 R19 104V | від 957 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →