Всесезонна шина Michelin CrossClimate 2 245/45 R20 103W
Відео 23Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin CrossClimate 2 245/45 R20 103W 245/45 R20 99 V 245/45 R20 103 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin CrossClimate 2 245/45 R20 103W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Michelin 245/45R20 CrossClimate 2 SUV 103W - opony terenowe 901589 | 1 243 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 245/45 R20 103W XL ) 901589 | 1 337 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV (245/45 R20 103W) 901589 | 1 431 zł |
Michelin CrossClimate 2 SUV ( 245/45 R20 103W XL ) | 1 303 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin CrossClimate 2 245/45 R20 103W
Ціни на Michelin CrossClimate 2 245/45 R20 103W |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate 2 245/45 R20 99V | від 1 266 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin CrossClimate 2 245/45 R20 103W | від 1 243 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →