Мотошина Michelin City Grip 150/70 -14 66S
Відео 10Фото 35 |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin City Grip 150/70 -14 66S
Ціни на Michelin City Grip 150/70 -14 66S |
---|---|---|---|---|
Michelin City Grip 90/90 -12 54P | від 244 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 90/90 R10 50J | від 224 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 100/80 -16 50P | від 420 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/80 R10 53L | від 272 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 100/80 R14 48P | від 277 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 100/80 R16 50P | від 445 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 100/90 -10 56J | від 179 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/90 -12 64P | від 283 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 -11 45L | від 320 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 R11 45L | від 277 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 R13 48S | від 273 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 110/70 R14 50P | від 267 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/80 -14 59S | від 292 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/70 -14 61P | від 247 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 120/70 -16 57P | від 542 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/80 -16 60P | від 449 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/80 R16 60P | від 415 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 130/70 -12 62P | від 410 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 130/70 -13 63P | від 385 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 130/70 R13 63P | від 374 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 140/60 -14 64S | від 310 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 140/70 R14 68P | від 458 zł | 2 пропозиції |