Мотошина Michelin Bopper 130/90 -10 61L
Відео 2Фото 2 |
Michelin Bopper 130/90 -10 61L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Bopper 130/90 -10 61L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Bopper (130/90 R10 61L) 057031 | 233 zł |
Michelin Bopper ( 130/90-10 TT/TL 61L tylne koło, koło przednie ) 057031 | 232 zł |
Michelin Bopper ( 130/90-10 TT/TL 61L tylne koło, koło przednie ) | 244 zł |
Michelin Moto Bopper 61l Tl/tt Scooter Tire Czarny 130 / 90 / R10 057031 | 198 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Bopper 130/90 -10 61L
Ціни на Michelin Bopper 130/90 -10 61L |
---|---|---|---|---|
Michelin Bopper 120/70 R12 51L | від 186 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Bopper 120/90 R10 57L | від 184 zł | 6 пропозицій | ||
Michelin Bopper 130/70 -12 56L | від 196 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Bopper 130/90 -10 61L | від 198 zł | 4 пропозиції |