Зимова шина Michelin Alpin 6 205/55 R16 91T
Відео 7Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 6 205/55 R16 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin 6 205/55 R16 91T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Alpin 6 (205/55 R16 91T) 086442 | 694 zł |
Michelin Alpin 6 ( 205/55 R16 91T ) | 666 zł |
Michelin Alpin 6 ( 205/55 R16 91T ) 086442 | 664 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 6 205/55 R16 91T
Ціни на Michelin Alpin 6 205/55 R16 91T |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 6 205/55 R16 91H | від 655 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Alpin 6 205/55 R16 91T | від 664 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Alpin 6 205/55 R16 94V | від 946 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →