Наручний годинник Michael Kors MK5353
Відео 2Фото 7 |
Michael Kors MK5353 |
|
Елегантні, жіночні і до того ж досить прогресивні наручний годинник від одного з провідних американських виробників люксових аксесуарів — компанії Michael Kors. Бренд позиціонує модель як виріб преміумкласу. Крім часу, прилад показує поточне число місяця, а також дозволяє відміряти відрізки часу завдяки вбудованому хронографа. Примітно, що всі додаткові функції реалізовані за допомогою додаткових маленьких циферблатів, розташованих усередині основного.
Корпус і ремінець годин виконані з нержавіючої сталі, що говорить на користь довговічності виробу. Michael Kors MK5353 працюють на основі високоточного кварцового механізму, який забезпечує виробу високу точність і при цьому максимально простий в експлуатації — достатньо лише періодично міняти батарейку. Круглий стрілочний циферблат сріблястого кольору складається з невеликих міток і арабських цифр; зверху він покритий міцним мінеральним склом, яке надійно захищає виріб від механічних ушкоджень і вологи. В якості прикрас по периметру циферблата розташовані невеликі яскраві кристали, які доповнюють класичний дизайн моделі. Великою перевагою вироби можна також назвати високий рівень захисту від вологи (100 м), який дозволяє плавати і пірнати на невелику глибину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michael Kors 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michael Kors.
Купити Michael Kors MK5353
Усі ціни 8 →Zegarek Damski Srebrny Michael Kors MK5353 | 525 zł |
Michael Kors Parker MK5353 - Kobieta - 39 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełk | 1 369 zł |
MICHAEL KORS Zegarek Damski MICHAEL KORS LADIES STAINLESS MK5353 | 1 369 zł |
Michael Kors Parker MK5353 | 1 095 zł |
Michael Kors MK5353 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa d | 766 zł |