Zegarek Michael Kors MK5353
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Michael Kors MK5353 |
|
Elegancki, kobiecy i do tego dość zaawansowany zegarek jednego z czołowych amerykańskich producentów luksusowych akcesoriów - Michaela Korsa. Marka pozycjonuje model jako produkt klasy premium. Oprócz godziny urządzenie pokazuje aktualny dzień miesiąca, a także umożliwia pomiar interwałów czasowych dzięki wbudowanemu chronografowi. Warto zauważyć, że wszystkie dodatkowe funkcje są realizowane za pomocą dodatkowych małych tarcz umieszczonych wewnątrz głównego.
Koperta i pasek zegarka wykonane są ze stali nierdzewnej, co przemawia za trwałością produktu. Michael Kors MK5353 działa w oparciu o bardzo precyzyjny mechanizm kwarcowy, który zapewnia produktowi najwyższą dokładność i jednocześnie jest niezwykle łatwy w obsłudze - wystarczy okresowo wymieniać baterię. Srebrna okrągła tarcza ze strzałkami składa się z małych indeksów i cyfr arabskich; na wierzchu pokryta jest wytrzymałym szkłem mineralnym, które niezawodnie chroni produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Małe jasne kryształki są umieszczone na obwodzie tarczy, aby dopełnić klasyczny design modelu. Ogromną zaletę produktu można nazwać również wysokim poziomem wodoszczelności (100 m), który pozwala na pływanie i nurkowanie na płytkich głębokościach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michael Kors 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michael Kors.
Kup Michael Kors MK5353
Wszystkie ceny 8 →Zegarek Damski Srebrny Michael Kors MK5353 | 525 zł |
Michael Kors Parker MK5353 - Kobieta - 39 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełk | 1 369 zł |
MICHAEL KORS Zegarek Damski MICHAEL KORS LADIES STAINLESS MK5353 | 1 369 zł |
Michael Kors Parker MK5353 | 1 095 zł |
Michael Kors MK5353 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa d | 766 zł |